Samsung Galaxy S9 na videu?

Výrobci chytrých telefonu docela často dělají fiktivní zařízení k tomu, aby se o jejich telefonech mluvilo. Tyto fiktivní telefony jsou pak distriubovaný partnerům. Většinou mají telefony výrobci ochranných obalů, aby již při prodeji mohli lidé koupit na dané zařízení kryt telefonu. 5 sekundový klip K dispozici máme 5 sekundový klip, ve kterém otočí telefon a […]

Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+

Výrobci chytrých telefonu docela často dělají fiktivní zařízení k tomu, aby se o jejich telefonech mluvilo. Tyto fiktivní telefony jsou pak distriubovaný partnerům. Většinou mají telefony výrobci ochranných obalů, aby již při prodeji mohli lidé koupit na dané zařízení kryt telefonu.

5 sekundový klip

K dispozici máme 5 sekundový klip, ve kterém otočí telefon a tak můžeme vidět design celého telefonu. Na zadní straně lze vidět fotoaparát, snímač otisků prstů. Video nám také dává pohled na to, jak jednoduše se dosáhne na tento otisk prstů. Telefon už možná vypadá lépe, jak Galaxy S8.

Pokud si říkáte, proč je zde jenom jedna kamera místo dvou, tak jste asi prošvihli informaci, že duální fotoaparát bude pouze u Galaxy S9+ mezitím co obyčejná S9 bude mít jeden modul.

Za měsíc se však dozvíme úplně všechno.