Samsung Galaxy S9 odhalen

Samsung Galaxy S9 se přijde představit na MWC 2018 v Únoru v Barcelóně. Nicméně máme k dispozici krabici, ve které se bude tento telefón dodávat. Samozřejmě i se specifikacemi. Specifikace vypadají trošku podobně, jako pro Galaxy S8. Podle všeho tak má mít telefon clonu f/1.5 (což je asi nejnižší ze všech nabízených fotoaparátu v telefonu) […]

Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9 se přijde představit na MWC 2018 v Únoru v Barcelóně. Nicméně máme k dispozici krabici, ve které se bude tento telefón dodávat. Samozřejmě i se specifikacemi. Specifikace vypadají trošku podobně, jako pro Galaxy S8.

Podle všeho tak má mít telefon clonu f/1.5 (což je asi nejnižší ze všech nabízených fotoaparátu v telefonu) a f/2.4. Podle Samsungu se bude jednat o proměnnou clonu, ale tu jsme neviděli od dob modelů M8910 Pixon12 a Nokia N86, avšak Samsung určitě našel lepší využití.

Fotoaparát zvládne natáčet videa v Super Slow-mo, takže můžeme vidět videa s rychlostí 1000 snímků za sekundu. Dalším prvkem jsou stereofonní reproduktory.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Podle krabičky můžeme vidět, že telefon bude mít SAMOLED displej s QHD+ rozlišením (1440 x 2960px). Nebude chybět ani 4GB RAM a 64 GB interní úložiště. Telefon podporuje bezdrátové nabíjení a má certifikaci IP68 (voděodolný a prachuvzdorný)

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9