Samsung Galaxy S9/S9+ a skvělé selfie

K dispozici jsou i nová reklamní videa pro Galaxy S9, ale tentokrát zde máme video, které se víceméně zaměřuje právě na schopnost focení. Viděli jsme slow-motion videa, nebo natáčení ve zhoršených světelných podmínkách. Se vším si nový telefon od Samsungu poradil bravůrně. Dnes je zde k dispozici nové video s názvem „The Camera Reimagined“. Jde […]

Samsung Galaxy S9

K dispozici jsou i nová reklamní videa pro Galaxy S9, ale tentokrát zde máme video, které se víceméně zaměřuje právě na schopnost focení.

Viděli jsme slow-motion videa, nebo natáčení ve zhoršených světelných podmínkách. Se vším si nový telefon od Samsungu poradil bravůrně. Dnes je zde k dispozici nové video s názvem „The Camera Reimagined“. Jde vidět, že Samsung si dal na nové kameře opravdu záležet a vytvářel tak systém od počátku.

Nové video poukazuje na několik různých efektů, které jsou již k dispozici uživatelům Galaxy S8 a S8+. Nové modely mají být odhaleny přesněji za týden od neděle.  Další den, tedy v pondělí, se otevřou prostory MWC 2018.

Video

Snímač pod kamerou

Nové rendery taktéž poukazují na nový design této zadní kamery a také na to, že snímač otisků prstů je pod kamerou. Minulý rok Samsung umístil tento snímač vedle kamery a sklidil za to nevalnou kritiku.

Často se tak stávalo, že uživatel zašpinil čočku fotoaparátu.