Samsung Galaxy S9+ v testu

Konečně se na povrch dostávají různé testy nového mobilního telefonu Galaxy S9+. Právě tento telefon bude k dispozici s novým čipem Snapdragon 845. Modelové označení je SM-G965U1. Skóre v testu pro jedno jádro poskočil Snapdragon 835 o více jak 27% mezitím co více vlákno o 31%. Tyto čísla jsou docela vysoká, ale stále neporáží čip […]

Samsung Galaxy S9

Konečně se na povrch dostávají různé testy nového mobilního telefonu Galaxy S9+. Právě tento telefon bude k dispozici s novým čipem Snapdragon 845. Modelové označení je SM-G965U1.

Skóre v testu pro jedno jádro poskočil Snapdragon 835 o více jak 27% mezitím co více vlákno o 31%. Tyto čísla jsou docela vysoká, ale stále neporáží čip iPhone X A11 Bionic. Nicméně jsou to pouhá čísla a použitelnost, rychlost v reálném provozu je poněkud jiná záležitost.

GeekBench ukazuje 5GB RAM pro S9+ verzi. Máme však informace, že menší verze má dostat 4GB RAM a ta větší verze zase 6GB RAM. Což by znamenalo chybu v GeekBench.

Test Galaxy S9

Test Galaxy S9

Nakonec Galaxy S9+ se objeví s Android 8.0 Oreo. Dále telefony budou mít dvě rozdílné fotoaparáty. Na Galaxy S9 bude obyčejný fotoaparát a S9+ získá duální fotoaparát. Očekává se samozřejmě menší rámeček a snímač otisků pod fotoaparátem, už ne vedle.

Na trh se nové telefony Galaxy S9 dostanou pravděpodobně v Březnu 2018.