Vypnout reklamy

Nový tablet, který patří do základní třídy, tak byl již představen. Jedná se o tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 a hry si na něm určitě nezahrajete. Tedy alespoň ne high-end hry.

Tablet má totiž slabší čip Snapdragon 429 a 2GB RAM, což tak akorát stačí na spuštění nějakého prohlížeče, videa, písničky. Nicméně na nějakou parádní hru můžete dozajista zapomenout.

Interní paměť je pouze 32GB, ale Samsung nezapomněl a umožnil vkládat microSD kartu a to až do 512GB. Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 má 8 palcový displej s 1280×800 rozlišením a 16:10 poměrem stran. Nechybí ani stereo reproduktory, 8MPx zadní fotoaparát a 2MPx přední fotoaparát.

Tablet bude k dispozici v černé a stříbrné barvě. 5100mAh baterie s nabíjením přes microUSB. Jako bonus budete mít 2 měsíce YouTube Premium zdarma a 3 měsíce Spotify Premium.

Oficiální cenu ani dostupnost tabletu Samsung neodhalil.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.