Nový Samsung Galaxy Tab S3

Spousta lidí očekávalo od nového roku právě na Galaxy Tab S3 8.0 a Galaxy Tab S3 9.7. Na serveru certifikací TENNA (server Čínské lidové Republiky) se objevil tento tablet v 8 palcové velikosti. Hlavní výhodou serveru je to, že ukazuje i fotky tohoto nového tabletu. Popravdě se toho moc od Galaxy Tab S2, co se […]

Samsung Galaxy Tab S3

Spousta lidí očekávalo od nového roku právě na Galaxy Tab S3 8.0 a Galaxy Tab S3 9.7. Na serveru certifikací TENNA (server Čínské lidové Republiky) se objevil tento tablet v 8 palcové velikosti.

Hlavní výhodou serveru je to, že ukazuje i fotky tohoto nového tabletu. Popravdě se toho moc od Galaxy Tab S2, co se týče vzhledu, moc nezměnilo. Kromě toho, že tablet má AMOLED displej o velikosti 8 palců, tak velikost (šířka, výška, tloušťka) zařízení se moc nezměnila.

Specifikace Galaxy Tab S3

Je tady jiný procesor, který běží na Snapdragon 652 @ 1.8 GHz. Minulý rok měl model Exynos @ 1.9 GHz. Toto zařízení také bude mít nový systém Android 6.0.

  • 8MPx zadní kamera
  • 2 MPx pŘední kamera
  • 3 GB RAM
  • 32 GB interní úložiště
  • 4000 mAh baterie

Datum vydání a cena Galaxy Tab S3?

Samsung prozatím neřekl, kdy by mohl tento tablet vypustit do světa, ale nebude to dlouho, protože už dostal certifikaci. Mimo to, že nejsou až tak velké změny v nové verzi tabletu, tak jsme docela zvědaví na cenu.

Teď záleží, kdo ještě prahne po tabletu? Protože prodeje tablety klesají neuvěřitelnou rychlostí.

Fotky tabletu Galaxy S3

Galaxy Tab S3

Galaxy Tab S3

Galaxy Tab S3

Galaxy Tab S3