Nové fotografie Samsung Galaxy Tab S4 s S Pen a klávesnici

Samsung Galaxy Tab S3 byl jeden z nejlepších Android tabletů v roce 2017 a jeho nástupce se nazývá Galaxy Tab S4. Nicméně mezi tablety se vztahuji mračna, protože se již tolik neprodávají a výrobci musí přijít s něčím novým s nějakými doplňky. Samsung to vyřešil tím, že nabídne k tabletu S Pen a zároveň jako […]

Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S3 byl jeden z nejlepších Android tabletů v roce 2017 a jeho nástupce se nazývá Galaxy Tab S4. Nicméně mezi tablety se vztahuji mračna, protože se již tolik neprodávají a výrobci musí přijít s něčím novým s nějakými doplňky.

Samsung to vyřešil tím, že nabídne k tabletu S Pen a zároveň jako možnost si dokoupit k tomu i svou klávesnici. Nový S Pen vypadá pro tablet Galaxy Tab S4 poněkud jinak, než tomu bylo pro Galaxy Tab S3. 

Podle všeho má mít stylus mnohem více funkcí, ale není jisté jaké.

Specifikace

Samsung Galaxy Tab S4 se očekává s 10.5 palcovým displejem a rozlišením 1600 x 2560 px, Qualcomm Snapdragon 835 (nikoliv 845) a 4GB RAM a 7300 mAh baterie.

Galaxy Tab S4 bude pravděpodobně prodáván s S Penem. Cena ani datum vydání stále není zveřejněn. Nicméně oznámení tabletu má být na IFA 2018 (31. srpna – 3. září) a pravděpodobně s hodinkami Samsung Gear S4 (avšak tady jsme si mysleli, že hodinky se představí zároveň s Note 9.

Zdroj