Vypnout reklamy
22.7.2019

Samsung Galaxy Watch Active 2 na oficiálních promo fotografiích

Nové hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 mají spoustu různých informací a budou poskytovat ECG a detekci pádu. Nicméně podle všeho budou hodinky měřit i podíl tuku či svalů.

Dnes se můžeme podívat na první oficiální novinářský render. Takže takhle bude nový mobilní telefon vypadat.

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2

Jak můžeme vidět, s renderem se nám potvrdil název i design, který je podobný Galaxy Watch Active. Zajímavé však je to, že původní hodinky byly na trhy opravdu chvíli a už tady jsou nové.

Další matoucí informací je to, že nedávno firma Samsung zveřejnila časovou osu, kde byly ukázaný chytré hodinky kdy vyjdou a nebyla zde zmínka ohledně Galaxy Active.

Představí se asi 7. srpna

Pokud ale Galaxy Watch Active 2 přijdou na trh, tak se určitě představí 7. srpna zároveň s novými telefony Galaxy Note 10. Nebo o 2 dny dříve, protože na renderu je datum 5. srpna.

Nové chytré hodinky Galaxy Watch Active 2 dorazí s koženým páskem. Nejnovější informace říkaly, že hodinky dorazí ve dvou variantách se 40 a 44mm velikosti ciferníku a ve třech barvách s tím, že dorazí jako Wi-Fi a LTE model.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.