Vypnout reklamy

Samsung má svou vlastní platformu pro chytré hodinky a bylo by docela hloupé, aby ji společnost nahradila s ohledem na úspěch série Gear S. Minulý měsíc však někdo viděl, jak zaměstnanec Samsungu nosí hodinky Gear poháněné Wear OS namísto Tizen. V té době došlo k úniku informací a vyvolaly se dohady o tom, co Samsung […]

6.7.2018

Samsung Gear S4 ( Galaxy Watch) možná bude s Wear OS

Samsung má svou vlastní platformu pro chytré hodinky a bylo by docela hloupé, aby ji společnost nahradila s ohledem na úspěch série Gear S. Minulý měsíc však někdo viděl, jak zaměstnanec Samsungu nosí hodinky Gear poháněné Wear OS namísto Tizen.

V té době došlo k úniku informací a vyvolaly se dohady o tom, co Samsung tedy použije a jestli změní svůj operační systém pro své hodinky. O několik dní později se dozvídáme, že tyto hodinky byly speciálně vyrobené Google pro některé pracovníky Samsung.

Přesto je docela možné, že Samsung měl rád myšlenku na to, že by použil systém Wear OS, protože se zase dostávají na povrch informace o tom, že si o tom něco zjištují.

Hodinky se pravděpodobně budou jmenovat Galaxy Watch má mít 470mAh baterií a postaven na nové technologií PLP, zároveň s novým UX a snímačem tlaku.

Na všechno si musíme počkat oficiálně.

zdroj: AusDroid

Buroň Tomáš