Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Z Flip 3 a Z Fold 3 dorazí v červenci

Vypadá to, že září a říjen pro vydání skládaného telefonu padá, protože to spíše vypadá, že vydání těchto telefonu Samsung uspíší. Nyní má dorazit asi v červenci tohoto roku.

Je to o pět měsíců dřív, než se původně plánovalo. Pokud tedy Samsung změnil strategií vydávání nových telefonu a to i vzhlede k telefonu Galaxy S21, který dorazil v lednu, tak by to docela dávalo smysl. Šest měsíců poté, co vyšel Galaxy S21.

Je na to ještě brzy říct, jestli jsou tyto informace pravdivé nebo ne, protože nikdy nevíte, jestli nenastanou nějaké odstávky v továrně, kde se telefony vyrábějí. Teď záleží, jestli Samsung dokázal vyřešit problémy těchto skládaných telefonu.

Galaxy Z Fold 3 se očekává s UTG (ultra tenkým sklíčkem). Dále telefon má displej 7.55 palcový displej a 6.21 palcový krytý displej. Telefon pak bude stát asi okolo 2000$, stejně jako Z Fold 2. Zároveň tato verze Fold by měla podporovat S Pen.

Displej podporuje obnovovací frekvenci 120Hz. Ve třetí verzi Z Flip má také vzrůst oproti Z Flip krycí displej, takže je větší.

Buroň Tomáš