Samsung Galaxy Z Flip 6 a Watch 7 Ultra odhaleny na FCC tour

**Samsung pokračuje ve svém tažení na FCC s novým skládacím telefonem a variantou hodinek „Ultra“**

Samsung, jeden z předních světových výrobců elektroniky, neustále inovuje a přichází na trh s novými produkty. Nedávno…

Samsung Galaxy Z Flip 6 a Watch 7 Ultra odhaleny na FCC tour

**Samsung pokračuje ve svém tažení na FCC s novým skládacím telefonem a variantou hodinek „Ultra“**

Samsung, jeden z předních světových výrobců elektroniky, neustále inovuje a přichází na trh s novými produkty. Nedávno byly v rámci regulací FCC (Federal Communications Commission) odhaleny dva nové přírůstky do portfolia této jihokorejské společnosti: nový skládací telefon typu clamshell a varianta chytrých hodinek „Ultra“.

### Nový skládací telefon typu clamshell

Skládací telefony získaly v posledních letech na popularitě díky své kombinaci moderních technologií a nostalgického designu. Samsung si je této poptávky dobře vědom a pokračuje ve vývoji nových modelů. Nový skládací telefon typu clamshell slibuje nejen inovativní design, ale také pokročilé technologické funkce.

Podle informací zveřejněných FCC bude tento nový model disponovat vylepšeným pantem pro pohodlnější a odolnější skládání. Displej by měl být chráněn speciální vrstvou proti poškrábání a otiskům prstů. Uživatelé se mohou těšit na vysokou kvalitu obrazu díky AMOLED technologii s vysokým rozlišením a podporou HDR.

Co se týče výkonu, nový klamák bude vybaven nejmodernějším procesorem od společnosti Qualcomm, což zajistí rychlý a plynulý chod zařízení. Baterie s dlouhou výdrží a možností rychlého nabíjení je samozřejmostí, stejně jako podpora 5G sítí pro rychlé internetové připojení.

### Varianta chytrých hodinek „Ultra“

Kromě skládacího telefonu přichází Samsung také s novou variantou svých chytrých hodinek, označenou jako „Ultra“. Tato verze je zaměřena na uživatele, kteří hledají prémiové funkce a špičkový výkon v elegantním balení.

Hodinky „Ultra“ budou vybaveny větším displejem s vysokým rozlišením, který poskytne uživatelům ještě lepší zážitek při používání aplikací, sledování notifikací nebo při sportovních aktivitách. Displej bude chráněn safírovým sklem, které je odolné proti poškrábání.

Mezi hlavní funkce hodinek bude patřit pokročilé monitorování zdraví, včetně EKG, měření okysličení krve a sledování spánku. Samozřejmostí je také integrovaná GPS, vodotěsnost a podpora bezkontaktních plateb prostřednictvím Samsung Pay.

Hodinky „Ultra“ budou poháněny novým čipsetem, který zajistí plynulý chod a rychlou odezvu při používání různých aplikací. Kapacita baterie by měla umožnit až několikadenní provoz na jedno nabití, což ocení zejména aktivní uživatelé.

### Závěr

Samsung nadále potvrzuje svou pozici lídra na poli mobilních technologií a chytrých zařízení. Nový skládací telefon typu clamshell a varianta chytrých hodinek „Ultra“ jsou důkazem toho, že společnost neustále inovuje a přináší na trh produkty, které odpovídají potřebám moderních uživatelů. Oba nové produkty se již nyní těší velkému zájmu a očekávají se vysoké prodeje po jejich oficiálním uvedení na trh.

Zdroj: https://www.androidcentral.com/phones/galaxy-z-flip-6-watch-7-ultra-specs-fcc-listing