Samsung Galaxy Z Flip 6 dostane potřebné vylepšení skládací obrazovky

Samsung se dlouhodobě snaží inovovat na trhu s chytrými telefony a jedním z nejnovějších trendů jsou skládací telefony. Jedním z problémů, se kterým se výrobce potýká, je vznikající rýha na displeji….

Samsung Galaxy Z Flip 6 dostane potřebné vylepšení skládací obrazovky

Samsung se dlouhodobě snaží inovovat na trhu s chytrými telefony a jedním z nejnovějších trendů jsou skládací telefony. Jedním z problémů, se kterým se výrobce potýká, je vznikající rýha na displeji. I když společnost používá odolné Ultra Thin Glass (UTG) u modelů Fold a Flip, je stále patrná a viditelná rýha tam, kde se displej skládá napůl. Samsung sice vylepšil konstrukci pantu, aby snížil vznikající rýhu, ale stále je třeba provést další práci.

Aktuálně se společnost údajně zabývá myšlenkou použít tlustší vrstvu Ultra Thin Glass (UTG) pro sklopitelný displej Galaxy Z Flip 6. Kromě zlepšené odolnosti by sklo potenciálně mohlo snížit patrnou rýhu na displeji při rozložení.

Tento krok by mohl být velkým přínosem pro uživatele skládacích telefonů, kteří chtějí mít co nejvíce plynulý a nezpochybnitelný zážitek ze svého zařízení. Společnost Samsung přichází s zajímavými inovacemi a doufejme, že se jim podaří vyřešit tento technologický problém.

**FAQ:**
1. Jaké jsou hlavní výhody skládacích telefonů?
Skládací telefony nabízejí možnost rozkládání displeje na větší plochu, což umožňuje více prostoru pro práci i zábavu.
2. Proč je důležité řešit problém s display crease?
Vznikající rýha na displeji může negativně ovlivnit uživatelský zážitek a vnímání kvality zařízení.
3. Jakým způsobem může tlustší vrstva Ultra Thin Glass pomoci tento problém vyřešit?
Tlustší vrstva Ultra Thin Glass může pomoci snížit patrnou rýhu na displeji a zlepšit celkovou estetiku skládacích telefonů.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-z-flip-6-folding-screen-much-needed-upgrade/