Používejte kameru Samsung Gear 360 i Sony, HTC, Huawei atd.

Abyste mohli ovládat svou kameru Samsung Gear 360, tak oficiální cestou je dostupná pouze jedna aplikace, která je dostupná jen a jen na Samsung zařízení. To znamená, že kameru Samsung Gear 360 nelze použít na jiném zařízení než Samsung. Naštěstí na světě jsou velmi vynalézaví lidé, kteří vytvářejí aplikace tak, aby fungovaly všude. Jeden člen […]

Samsung Gear 360

Abyste mohli ovládat svou kameru Samsung Gear 360, tak oficiální cestou je dostupná pouze jedna aplikace, která je dostupná jen a jen na Samsung zařízení. To znamená, že kameru Samsung Gear 360 nelze použít na jiném zařízení než Samsung.

Naštěstí na světě jsou velmi vynalézaví lidé, kteří vytvářejí aplikace tak, aby fungovaly všude. Jeden člen fóra XDA Developers vytvořil port aplikace Gear 360 Manager a to tak, aby fungovala na zařízeních mimo Samsung telefony.

https://www.youtube.com/watch?v=hocIatxuddk

Aplikace se tam odemkla i pro ostatní mobilní telefony Sony, HTC, Huawei atd.  Je však důležité, abyste měli systém Android 5.0 L nebo vyšší a také musíte mít nainstalovaný Samsung Accessory Service z Play Store.

Ke stažení mód zde

2K verze ke stažení mód zde