Samsung Gear Fit 2 – očekáváme v Červnu

Právě dnes vyšli oficiálně potvrzené specifikace nových hodinek Samsung Gear Fit 2. První verze hodinek byla vydaná v roce 2014, což je docela dávno.  Jednalo se o hodinky s displejem o velikosti 1.84 palců, hezké zakřivení a orientováno na fitness. Fungují jako krokoměr. Co se dočtete v článku? Specifikace těchto hodinek Pár obrázků, jak hodinky […]

Samsung Gear Fit 2

Právě dnes vyšli oficiálně potvrzené specifikace nových hodinek Samsung Gear Fit 2. První verze hodinek byla vydaná v roce 2014, což je docela dávno.  Jednalo se o hodinky s displejem o velikosti 1.84 palců, hezké zakřivení a orientováno na fitness. Fungují jako krokoměr.

Co se dočtete v článku?

  • Specifikace těchto hodinek
  • Pár obrázků, jak hodinky budou vypadat

Samsung Gear Fit 2 přijde s menším displejem. Bude mít pouze 1.55 palců, SAMOLED displej s rozlišením 216 x 432. Pro velikost displeje to je docela detailní rozlišení. Pod kapotou hodinek bude tikat 1GHz dvoujádrový procesor s 512MB RAM a 2GB interní úložiště. Hodinky budou mít 200 mAh baterií.

Barevné varianty Samsung Galaxy Fit 2

Barevné varianty Samsung Gear Fit 2

Hodinky již poběží na Samsung favorizovaném Tizen OS 2.3. Tento systém vytvořil samotný Samsung.

Další skvělé funkce Samsung Gear Fit 2

Další věc, která je na těchto nových hodinkách senzační, tak to je podpora GPS a GLONASS. K tomu bude fungovat gyroskop, barometr, akcelerometr, a také měřič tepové frekvence. Veškeré tyto funkce budou hodinky zobrazovat na svém displeji. Hodinky mají certifikaci IP68, což je voděodolnost a prachuvzdornost.

Samsung Gear Fit 2

Samsung Gear Fit 2

Voděodolné pouze do 1.5 metrů po dobu 30 minut!

Prozatím neznámé cenu, ale mluví se o tom, že hodinky budou dostupné již v Červnu, takže se cenu možná dozvíme při prodeji.