Vypnout reklamy

Samsung Gear Fit2 Pro – cena

Nové fitness hodinky Samsung Gear Fit 2 Pro byly nedávno potvrzeny a v této chvíli víme, jakou cenu budou hodinky mít. Podle poslední fotografie budou hodinky stát okolo 199$. Je to o 20$ více než minulý rok. Stále však nevíme, kdy budou tyto hodinky na trhu, ale oficiální oznámení čekáme 23. srpna, kdy se má […]

Samsung Gear Fit 2 Pro

Nové fitness hodinky Samsung Gear Fit 2 Pro byly nedávno potvrzeny a v této chvíli víme, jakou cenu budou hodinky mít. Podle poslední fotografie budou hodinky stát okolo 199$.

Je to o 20$ více než minulý rok. Stále však nevíme, kdy budou tyto hodinky na trhu, ale oficiální oznámení čekáme 23. srpna, kdy se má také odhalit nový Galaxy Note 8. U nás v ČR očekávejte cenu o něco vyšší, jelikož se jedná o rozdílné dohody mezi státy a tedy CLA a zároveň výše zdanění jednotlivých produktů.

Dovoz z USA se nevyplatí z důvodu vysokého CLA, které je na produkty uvaleno a zároveň byste museli zaplatit DPH.  Dovoz z Číny vyjde levněji, ale lze těžko odhadnout jestli se bude jednat o padělek nebo nikoliv.

Dovoz z Jižní Koreje je osvobozeno od CLA, jelikož v roce 2011 Evropská Únie dohodla volný obchod s touto zemí.

Obchod pro prodej věcí z Koreje naleznete zde