Vypnout reklamy

Samsung Gear IconX detailně

Vydáno dne: 23.7.2016

Bezdrátová sluchátka Samsung Gear IconX jsou celkem čerstvě na trhu. Cena těchto sluchátek se pohybuje okolo 5000,- Kč, což se může někomu zdát moc a někomu nikoliv. Sluchátka mají také na výběr podle velikosti. Určitě to znáte, když vám sluchátka padají z uších. Není to nic příjemného, proto se Samsung rozhodl rozdělit sluchátka od L […]

Bezdrátová sluchátka Samsung Gear IconX jsou celkem čerstvě na trhu. Cena těchto sluchátek se pohybuje okolo 5000,- Kč, což se může někomu zdát moc a někomu nikoliv.

Sluchátka mají také na výběr podle velikosti. Určitě to znáte, když vám sluchátka padají z uších. Není to nic příjemného, proto se Samsung rozhodl rozdělit sluchátka od L po S (Large, Medium, Small).

Samsung GearX

Samsung Gear IconX

 

Samsung Gear IconX interní úložiště 4GB

Tyto sluchátka Gear IconX mají své interní úložiště 4GB, které můžete zaplnit různými písničkami, které chcete poslouchat. Nepotřebujete tak žádné jiné zařízení, odkud by se hudba přenášela.Obě sluchátka jsou oddělena. Když se podíváte do nastavení, tak uvidíte levé a pravé sluchátko zvlášť. Můžete tak vidět, jak moc nabité jsou.

Samsung GearX

Samsung Gear IconX

Vše probíhá automaticky

Nemusíte ani nic zapínat nebo cokoliv, prostě strčíte si sluchátka do uší a už se spárují s vaším telefonem. Zapnou se také sami. Pravděpodobně to funguje podle pulzu ve vašich uších. Sluchátka také samy rozpoznají jestli běžíte nebo chodíte a poskytnou vám informace, jak dlouho byste měli danou činnost vykonávat, kolik jste uběhli a kolik kalorií jste spálili.

Sluchátka Samsung GearX

Sluchátka Samsung Gear IconX

Sluchátka jsou dotyková

Sluchátka taktéž můžete použít k přijmu hovoru. Uděláte to tak, že poklepáte na sluchátko. Je tady ještě jedna funkce. Pokud klepnete na sluchátka jednou, tak se vám spustí hudba. Tahem nahoru nebo dolů zvyšujete nebo snižujete hlasitost.

https://www.youtube.com/watch?v=YhZnToYbp5o

 

 

Další zajímavé příspěvky
Huawei Mate 40 5G dorazí pravděpodobně až v roce 2021
Huawei Mate 40

Nový telefon Huawei Mate 40 5G dorazí pravděpodobně až v roce 2021. Telefon možná dorazí již s vlastním systémem HarmonyOS.

Huawei Mate 40 Pro, Pro+ a RS oficiálně
Mate 40 Pro

Huawei Mate 40 Pro, Pro+ a RS oficiálně představeny. Jedná se o vlajkové telefony společnosti Huawei, které mají v sobě Přečíst si více

Samsung Galaxy IconX sluchátka 2019
Sluchátka Samsung Gear Icon X

Na Bluetooth SIG se objevila certifikace sluchátek Samsung Galaxy Buds s modelovým označením R170. Právě podle lidí ze SamMobile by Přečíst si více

Galaxy Note 8 a S8 s Gear IconX zdarma – prozatím pouze v USA

Samsung bude představovat nové mobilní telefony Galaxy S9 a S9+, ale to neznamená, že zákazníci přestanou nakupovat Galaxy S8. Samsung Přečíst si více