Samsung kopíruje s Galaxy C5 HTC M9 nebo 10?

Mimo to, že Samsung pokrývá jak high-end uživatele, tak i ty, kteří se spokojí se střední specifikací, tak právě pro ně je určený Galaxy C5. Poslední roky se tato Korejská společnost rozhodla vydávat mnohem více telefónů v různých sériích. Je tady krom Galaxy C5 také Galaxy J nebo Galaxy A. Dnes unikly fotografie nového zařízení […]

Předek Galaxy C5

Mimo to, že Samsung pokrývá jak high-end uživatele, tak i ty, kteří se spokojí se střední specifikací, tak právě pro ně je určený Galaxy C5. Poslední roky se tato Korejská společnost rozhodla vydávat mnohem více telefónů v různých sériích.

Je tady krom Galaxy C5 také Galaxy J nebo Galaxy A. Dnes unikly fotografie nového zařízení Galaxy C5, takže můžeme porovnávat. Galaxy C série je nová a třeba už jsme mohli vidět testy Galaxy C7.

Nicméně tato série začíná být tvořena z důvodu velké konkurence na Čínském trhu i celosvětovém. Čínské značky začínají obírat velké výrobce o jejich zisky. Důvodem je, že Čínské telefony jsou o poznání levnější a většinou i s lepší specifikací.

Samsung Galaxy C5 blíže

Telefon má modelové číslo SM-C5000 a může vypadat leskle, ale je to tím, že je pokrytý silikonovým obalem.

  • Telefon bude poháněn Snapdragon 615 nebo Snapdragon 617
  • Adreno 405
  • 4 GB RAM
  • Očekává se 16 MPx fotoaparát
  • 8 MPx fotoaparát na selfie
  • Android 6.0

Když se podíváte na obrázky tohoto telefonu, tak se vám může zdát, že Samsung okopíroval tak trochu Apple iPhone 6S a HTC 10 nebo HTC M9.

Fotky Galaxy C5

Gaalxy C5 ze zadu

Gaalxy C5 ze zadu

Gaalxy C5 z boku

Gaalxy C5 z boku

Předek Galaxy C5

Předek Galaxy C5

Zadek Galaxy C5

Zadek Galaxy C5

Bok Galaxy C5

Bok Galaxy C5