Vypnout reklamy

Samsung má na krku další explozi telefonu

Vydáno dne: 11.6.2018

Podle zprávy z ABC Affiliate WXYZ se opět vznítil jeden ze Samsungu. Žena cestovala z Detroit zpět domů a to 21. května a na zadním sedadle měla Samsung Galaxy S4 a S8. Telefon měla v držáku na pití. Posléze uviděla, jak jeden z těchto telefonu začal hořet. Celé auto bylo pokryto plameny. Myslela si, že […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Podle zprávy z ABC Affiliate WXYZ se opět vznítil jeden ze Samsungu. Žena cestovala z Detroit zpět domů a to 21. května a na zadním sedadle měla Samsung Galaxy S4 a S8. Telefon měla v držáku na pití. Posléze uviděla, jak jeden z těchto telefonu začal hořet. Celé auto bylo pokryto plameny. Myslela si, že zemře.

Hasiči potvrdili příběh této ženy. Podle svého advokáta má teď problémy se spaním a je emocionálně vystrašená. Soudce kontaktoval Samsung a ti vyslali svůj tým, aby celý incident vyšetřili. Který z telefonu to byl, tak to prozatím nikdo neví.

Podobný problém byl i se Samsung Galaxy Note 7, kdy začal explodovat. Nicméně to byl mnohem vážnější problém, protože to byl každý druhý  telefon, který vyhořel. Nakonec se zjistilo, že to byl problém s baterií, která způsobovala problémy. Samsung tento telefon dvakrát zavolal na výměnu až na konec rozhodl, že prodej předčasně ukončí a ostatní telefony softwarově vypne.

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže