Samsung míří k rekordnímu zisku

Samsung si našel svou cestu a svým zákazníkům doručuje to, co každý chce. Jsou zde ledničky, které skenují obsah, aby věděla, jestli má objednat další jídlo nebo ne. Dále je možné sledovat návštěvu přímo z gauče. Podívejme se na čtvrté čtvrtletí této společnosti Samsung očekává, že bude mít v kapsách 14.1 miliard dolarů za říjen […]

Generální ředitel Samsung Electronics odchází

Samsung si našel svou cestu a svým zákazníkům doručuje to, co každý chce. Jsou zde ledničky, které skenují obsah, aby věděla, jestli má objednat další jídlo nebo ne. Dále je možné sledovat návštěvu přímo z gauče.

Podívejme se na čtvrté čtvrtletí této společnosti

Samsung očekává, že bude mít v kapsách 14.1 miliard dolarů za říjen – prosinec. Oproti minulému čtvrtletí je to další rekord, protože ve třetím čtvrtletí firma měla 12.8 miliard dolarů.

Nicméně i Apple očekává rekord a to díky prodejům iPhone X a Samsung z toho zase profituje, protože iPhone X mají OLED displeje právě od Samsung Display.

Apple však možná porazí Samsung právě v celkovém zisku, protože marže je u Apple o něco větší, než u Samsungu. Finanční zprávu firmy zveřejní asi 1. února. Ke konci měsíce musí projít ještě auditem.