Vypnout reklamy

Samsung na CES 2020 ukazuje zajímavé novinky

Vydáno dne: 10.1.2020

Samsung představí na CES 2020 zajímavé novinky. Produkty, které jen tak neuvidíte, ale v budoucnu můžete.

Dnes již sice CES 2020 končí, ale my máme informace ohledně představení několika projektů z inkubátoru C-Labs. Jedná se o inkubátor, kde se vyvíjejí různé technologické pokroky, které sice nejsou ve výrobě, ale v budoucnu mohou být.

Zde se tvoří různé nápady od zaměstnanců Samsung. Tento program firma odstartovala v roce 2012. Například je tady systém, kde se nemusíte dotknout obrazovky a i přesto slova napíšete. Funkce se jmenuje SelfieType, což je projekt, který se učí podle toho, jak píšete a analyzuje váš pohyb prstem. Krásou této technologie je právě to, že nepotřebuje žádný přídavný hardware a lze ji využít na mobilu, tabletu a notebooku.

SelfieType
SelfieType

Hyler

Další zajímavý projekt Hyler je zase chytrý zvýrazňovač, který dokáže převést do digitální podoby slova na papíře a zároveň dokáže zvýrazňovat jednotlivá slova.

Hyler

Ultra V

Ultra V je senzor, který dokáže zaznamenávat data ultrafialovými vlnami. Lze ho integrovat do jakéhokoliv přenosného zařízení, jako jsou hodinky. S touto technologií vám například poradí, jak se starat o svou kůži, což také záleží, kde se pohybujete jestli v pásmu, kde je silné záření nebo nízké.

Ultra V

Tyto věci pak nemusí vyrábět přímo firma Samsung. Samsung může být v pozici investora.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš