Samsung odhalí Galaxy Tab S3 pravděpodobně 1. Září

Pokud si myslíte, že Samsung Galaxy Tab S2 potřebuje plnohodnotného nástupce a ne jenom lepší chipset a nový android, tak nebudete sami. Samsung s vámi souhlasí a pracuje na Galaxy Tab S3. I když prodeje tabletů klesají a boom opadl, tak i přesto Samsung vydá nástupce tabletu Galaxy Tab S2. Podle všech spekulací by tak […]

Tablety

Pokud si myslíte, že Samsung Galaxy Tab S2 potřebuje plnohodnotného nástupce a ne jenom lepší chipset a nový android, tak nebudete sami. Samsung s vámi souhlasí a pracuje na Galaxy Tab S3.

I když prodeje tabletů klesají a boom opadl, tak i přesto Samsung vydá nástupce tabletu Galaxy Tab S2. Podle všech spekulací by tak mělo dojít 1. Září. SamMobile totiž říká, že oficiální spuštění prodeje pro hodinky Samsung Gear S3 budé 1. Září.

Tablety

Tablety

 

Samsung však klade největší důraz do druhé poloviny roku 2016 na Samsung Galaxy Note 7. Odhalení i následný prodej telefonu je naplánován na 2. Srpna.

Samsung si poté dá trošku oddechový čas, aby mohl následně odhalit a dostat do prodeje hodinky Gear S3 a Samsung Galaxy Tab S3.

Zdroj: gsmarena.com