Vypnout reklamy

Samsung odhalí novou umělou inteligenci Neon na CES 2020

Samsung na CES 2020 odhalí novou inteligenci NEON. Inteligenci, která dokáže projevovat své emoce a zároveň být inteligentní, jako člověk.
NEON - umělá inteligence od Samsungu

Společnost Samsung představovala umělou inteligencí Bixby asistenta v březnu roku 2017. Poprvé se tento asistent dostal na telefony Galaxy S8, kde zároveň Samsung nechal implementovat vlastní tlačítko pro vyvolání asistenta Bixby.

Následně toto tlačítko odstranil, protože usoudil, že je to jednoduše nesmysl. Následovaly další chytrá zařízení s tímto asistentem a to hlavně do domácnosti.

Po více než dvou letech tedy představuje firma Samsung novou umělou inteligenci a to je Neon. Stane se tak na CES 2020, který včera odstartoval.

Neon je vytvářen Samsung Technology a firmou STAR Labs se šéfem tohoto vývoje a to Pranav Mistry. Mistry ví nejlépe pro práci SixthSense a Galaxy Gear, takkže ví co dělá.

K dispozici máme pár informací, že NEON není nic okolo Bixby. NEON je tedy zcela něco úplně nového.

NEON má být podle všeho velmi blízko inteligenci člověka, protože dokáže projevovat emoce a inteligenci jako reálný člověk.

Zároveň je možné, že NEON inteligence dokáže komunikovat v několika různých jazycích, protože tak ji firma Samsung představuje.

Zdroj