Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Samsung odhalilo nabíječku, která nabije, telefon, sluchátka i hodinky zároveň

Samsung odhalilo nabíječku, která nabije, telefon, sluchátka i hodinky zároveň

Vydáno dne: 27.10.2020

Samsung odhalilo novou nabíječku, která dokáže bezdrátově nabíjet tři různá zařízení. Chytré hodinky, sluchátka i telefon.

Samsung minulý měsíc mělo svou událost, kde představil tablet Galaxy Tab A7, Galaxy Fit2 a mluvil i o nabíječce o které však moc neřekl. Jedná se však o jeden produkt, který nabije vaše zařízení najednou.

Nabíjení telefonu může být celkem rychlé a to až na 9W výkonu, co se týče podpory Qi u dalších zařízení, tak zde je výkon 5W a Apple má podobnou nabíječku, která zvládá 7.5W.

Je tady zabudované LED světlo, které vás informuje, jestli se nabíjí. Podpora pro Samsung vlajkové telefony od Samsung Galaxy S6 po Galaxy Z Fold 2. Podporuje i Galaxy Buds+ nebo Galaxy Buds Live a dokonce Galaxy Watch.

Samsung bezdrátová nabíječka
Samsung bezdrátová nabíječka

Zvládne nabíjet například sluchátka, která jsou umístěna v pouzdře a mají 3mm. V případě, že se pouzdro bude na nabíječce přehřívat, tak se nabíjení zpomalí.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung vydá nový čip, který bude rychlejší, než čip od Qualcomm
Exynos s AMD GPU

Exynos dorazí s čipem s jádry od ARM a nikoliv s vlastními. Zároveň by mohl příští rok nahradí Mali GPU Přečíst si více

Samsung se může pochlubit rekordním ziskem ve třetím kvartálu
Samsung Galaxy A72

Samsung se může těšit z nárůstu zisků ve třetím čtvrtletí a to meziročně o 58%. Zvedla se poptávka po displejích Přečíst si více

Samsung vyrobí Snapdragon 750G
Samsung firma

Samsung bude vyrábět dostupnější čip a to je Snapdragon 750G. Tento čip pak bude dostupný v telefonech, jako je Xiaomi Přečíst si více

Samsung nabíječka pro tři zařízení
Samsung nabíječka

K dispozici máme Samsung nabíječku pro tři zařízení a zároveň i informaci o nové Samsung power bance. Prozatím však jsou Přečíst si více

Tágy: