Vypnout reklamy

Samsung oficiálně oznámil asistenta Bixby

Jsme jen devět dní od toho, kdy nastane velká událost Samsungu a bude tak představen nový telefon Galaxy S8 a S8+. Samsung se dále rozhodl, že oficiálně oznámí novinky, která bude v tomto telefonu. Galaxy S8 se vám bude adaptovat a chovat tak, jak vy sami chcete. Bixby bude mít i své vlastní tlačítko na […]

amsung Galaxy S8's Bixby virtuální asistent

Jsme jen devět dní od toho, kdy nastane velká událost Samsungu a bude tak představen nový telefon Galaxy S8 a S8+. Samsung se dále rozhodl, že oficiálně oznámí novinky, která bude v tomto telefonu. Galaxy S8 se vám bude adaptovat a chovat tak, jak vy sami chcete. Bixby bude mít i své vlastní tlačítko na boku telefonu.

Samsung říká, že Bixby virtuální asistent není jako ostatní. Dokáže se od vás učit a tak i adaptovat. Podle všeho dokáže udělat veškeré úkoly, které byste udělali kliknutím na obrazovku. Avšak aplikace, kterou budete přes Bixby ovládat bude muset mít nějakou certifikaci, protože ne všechny aplikace půjdou přes tento asistent ovládat.

InJong Rhee, Samsung Executive Vice President

InJong Rhee, Samsung Executive Vice President

Bixby bude dostatečně chytrý na to, aby porozuměl vaším příkazům a to i v případě, kdy nebudou úplné informace k dokončení příkazu.V případě, že si nebude Bixby vědět rady, tak se vás doptá na nějaké otázky. Když to tak vezmeme, tak komunikace s tímto asistentem je více realistická než s kterýmkoliv jiným.

Samsung slibuje, že v budoucnu bude více aplikací, které budou tento asistent podporovat. Společnost plánuje vydat SDK pro ostatní vývojáře, aby mohli vytvářet kompatibilní aplikace s Bixby.