Samsung oficiálně testuje své telefony pro pády

Samsung Galaxy Displej reklama. Narážka na Google Pixel 2

Designer infinity displeje se rozhodl vydat video, kde se snaží lidi přesvědčit, že své telefony Samsung si firma testuje. Podle všeho dělají několik zkoušek, kde telefony padají, protože telefony neustále padají z ruky a většinou na tvrdý povrch.

Nicméně už jste možná mohli zažít situaci, kdy telefon spadne z ruky a rozbije se. Poté si říkáte co teď, bude stát oprava víc jak samotný telefon? Většinou tomu tak je a odhodláte se ke koupi nového telefonu. Galaxy S8, S8+ a Note 8 mají na sobě sklíčko, které je opravdu pevné. Je to nejnovější sklíčko Gorilla Glass.

Youtube disponuje několika videí, kde se testují pády telefonu

Nicméně na YouTube je několik videí, kde jsou testy, jak telefony spadnou a většinou prasknou. Tedy pokud nespadnou na nějaký jemný povrch nebo vám telefon nespadne z vyšší výšky. Nicméně asi se nestane to, že když vám telefon vypadne z ruky v úrovni paže, tak že by vám displej praskl.

Každý telefon, který má sklo na zádech nebo i v předu, tak je oprava velmi drahá a to zájmena takové telefony, které jsou voděodolné a mají OLED panely.

Reklamní video Samsung na displeje

https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=TICsph5FJfI