Vypnout reklamy

Samsung otevřel moderní kontaktní centrum

Kontaktní centrum v HK

Již ve čtvrtek 11. července proběhlo v Hradci Králové slavnostní otevření nového kontaktního centra. Kompletní komunikaci se zákazníky zajišťuje firma Conectart.

Centrum má rozlohu 463 metrů čtverečních a disponuje řadou moderních technologií a prostorem, kde všichni operátoři mají k dispozici produktovou nabídku Samsungu.

Se zákazníkem tak mohou řešit problém krok po kroku a mít k dispozici stejný produkt. Nově otevřené centrum, jehož rekonstrukce stála 5 miliónu korun, má celkem 40 pracovních míst.

Kontaktní centrum v Hradci Králove. Zleva Lucas Shin, Jan Procházka, Jinwook Heo, Bruce, Petr Studnička
Kontaktní centrum v Hradci Králove. Zleva Lucas Shin, Jan Procházka, Jinwook Heo, Bruce, Petr Studnička

Otevření se účastnili zástupci zmíněných společností a za Samsung zde byl Lucas Shin, Jan Procházka jako ředitel Samsungu pro Českou a Slovenskou republiku. Jinwook Heo jako šéf zákaznických služeb pro Evropu, Bruce Cho pro firemní zákazníky a zákaznický servis pro česko, slovensko, maďarsko a generální ředitel Conectart Petr Studnička

Kontaktní centrum Samsungu

Kontaktní centrum v Hradci Králové je jedním z prvních v rámci zastoupení Samsung v jednotlivých zemích. Krom klasických kanálů jako je telefon, email,. webchat poskytuje podporu i přes WhatsApp. Není to však všechno. Pokud je problém větší, tak se specialisté připojí přímo do vašeho mobilního telefonu nebo TV.

Kontaktní centrum v HK
Kontaktní centrum v HK

Conectart rovněž zajišťuje dedikované linky pro prémiové zařízení (Moje Galaxy, Moje QLED, Moje Samsung Domácnost). Díky tomu je rychlejší prémiový přístup. Takoví zákazníci navíc mají možnost zavolat technika přímo k sobě domů a ten pomůže třeba s instalací a zapojení či vyzvedne porouchaný telefon a doveze vám náhradní.

Za chvíli bude spuštěn také oficiální internetový obchod od Samsungu.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Samsung