Samsung oznámil aktualizaci Galaxy Buds2 Pro pro zlepšení zvuku pro osoby se sluchovým postižením

Nová aktualizace Galaxy Buds2 Pro přináší zvýšenou hlasitost okolního zvuku pro osoby se sluchovým postižením.

Samsung oznámil novou aktualizaci pro sluchátka Galaxy Buds2 Pro, která přináší vylepšenou funkci okolního zvuku pro osoby se sluchovým postižením. Nová aktualizace umožňuje pět úrovní zesílení zvuku a byla prokázána její účinnost klinickou studií provedenou výzkumnou laboratoří pro sluchadla a stárnutí na univerzitě v Iowě. Studie ukázala, že sluchátka Galaxy Buds2 Pro výrazně zlepšila vnímání řeči u osob s mírnou až středně těžkou ztrátou sluchu.

Další studie provedená lékařským střediskem společnosti Samsung potvrdila, že sluchátka mohou být účinným nástrojem pro lepší komunikaci osob s mírnou až středně těžkou ztrátou sluchu na tichém místě. Nová aktualizace také umožňuje individuální nastavení úrovní zvuku pro levé a pravé sluchátko a přizpůsobení rozsahu tónů ve pěti různých stupních. Pro uživatele je také k dispozici funkce Adapt Ambient Sound, která automaticky ladí zvuk podle jejich uší.

Jaká je hlavní novinka aktualizace pro Galaxy Buds2 Pro?

Nová aktualizace přináší vylepšenou funkci okolního zvuku pro osoby se sluchovým postižením.

Kolik úrovní zesílení zvuku nabízí aktualizace?

Aktualizace umožňuje celkem pět úrovní zesílení zvuku.

Jakou účinnost má nová funkce Ambient Sound?

Klinická studie prokázala, že sluchátka Galaxy Buds2 Pro výrazně zlepšila vnímání řeči u osob s mírnou až středně těžkou ztrátou sluchu.

Jaký je výsledek studie provedené lékařským střediskem společnosti Samsung?

Studie potvrdila, že sluchátka Galaxy Buds2 Pro jsou účinným nástrojem pro lepší komunikaci osob s mírnou až středně těžkou ztrátou sluchu na tichém místě.