Samsung oznámil nové hodinky pro životní styl

Samsung oznámil nové miniaturní hodinky, které vás budou neustále sledovat. Jedná se o hodinky, které disponují senzorem pro sledování tepu a spoustu dalších údajů. Jedná se spíše o módní doplněk místo hodinek. Tři různě barevné kombinace Tento módní doplněk od společnosti Samsung bude ve zlaté, černé a růžové barvě. Jsou navíc opravdu tenké. „Charm“, jak […]

Charm ve třech barvách

Samsung oznámil nové miniaturní hodinky, které vás budou neustále sledovat. Jedná se o hodinky, které disponují senzorem pro sledování tepu a spoustu dalších údajů. Jedná se spíše o módní doplněk místo hodinek.

Tři různě barevné kombinace

Tento módní doplněk od společnosti Samsung bude ve zlaté, černé a růžové barvě. Jsou navíc opravdu tenké. „Charm“, jak je tento produkt nazýván, tak dokáže poskytovat notifikace o příchozích telefonátech, sms a aktualizacích na sociálních sítích.

Charm ve třech barvách

Charm ve třech barvách

Synchronizujte data později a nenoste telefon neustále sebou

Charm budou mít svou paměť, takže dokážou sbírat data do doby, dokud je nesynchronizujete se svým mobilním telefonem, takže nemusíte mít telefon neustále u sebe. Jak budete připojení k telefonu, tak si aplikace Samsung S Health stáhne data.

Samsung Charm aplikace

Samsung Charm aplikace

samsung_charm_app-630x371 (1)

Životnost baterie v tomto doplňku je 14 dní. Funguje i se starším systémem Android 4.4 a výše.

Prozatím nemáme informace o ceně nebo kde se bude prodávat. Doufáme, že i u nás v České republice.