Samsung oznámil nový software pro chytré hodinky Galaxy Watch 6 s personalizovanými zónami tepové frekvence a vylepšeným senzorem spánku

Samsung oznámil nový software pro chytré hodinky Galaxy Watch 6, kterým bude operační systém One UI 5 Watch namísto Wear OS od Googlu. Nové funkce zahrnují vylepšení pro zdraví a fitness, personalizované zóny tepové frekvence a cvičení na míru podle zóny srdečního tepu uživatele.

Samsung oznámil nový software pro chytré hodinky Galaxy Watch 6, kterým bude operační systém One UI 5 Watch namísto Wear OS od Googlu. Tento krok přináší synchronizaci pojmenování a verze softwaru s telefony Galaxy. Nové funkce zahrnují vylepšení pro zdraví a fitness, jako například senzory pro sledování wellness statistik, personalizované zóny tepové frekvence a cvičení na míru podle zóny srdečního tepu uživatele. Vylepšené navádění po trase GPX a funkce SOS také patří mezi novinky. Galaxy Watch 6 by měly být vydány v druhé polovině roku.

Co je One UI 5 Watch?

Je to nový operační systém pro chytré hodinky Samsung, kterým bude nahrazen Wear OS od Googlu v chystané řadě Galaxy Watch 6.

Jaké jsou nové funkce One UI Watch OS?

Nové funkce zahrnují vylepšení pro zdraví a fitness, personalizované zóny tepové frekvence a cvičení na míru podle zóny srdečního tepu uživatele, vylepšené navádění po trase GPX a funkce SOS.

Kdy budou nové hodinky Galaxy Watch 6 vydány?

Samsung plánuje vydání nových hodinek Galaxy Watch 6 v druhé polovině roku.