Samsung plánuje představit střední třídu skládacích telefonů příští rok

Samsung plánuje rozšířit svou nabídku skládacích telefonů do střední třídy. Podle zprávy od TrendForce chce Samsung příští rok představit střední třídu skládacích telefonů. To se shoduje s předchozími zvěstmi, ale stále...
Samsung plánuje představit střední třídu skládacích telefonů příští rok

Samsung plánuje rozšířit svou nabídku skládacích telefonů do střední třídy. Podle zprávy od TrendForce chce Samsung příští rok představit střední třídu skládacích telefonů. To se shoduje s předchozími zvěstmi, ale stále není jasné, zda se jedná o skládací telefon v knižním stylu nebo ve stylu mušle.

Je pravděpodobné, že půjde spíše o telefon ve stylu mušle a mohli bychom se těšit na model Galaxy Z Flip6 FE s omezenými specifikacemi. Zpráva také uvádí, že Huawei se chystá představit konkurenceschopněji cenově nastavený skládací telefon.

Podle uživatele Revegnus na Twitteru si Samsung stanovil cílovou cenu svého středně cenového skládacího telefonu na 400 až 500 dolarů, a to i…

FAQ:

1. Bude Samsung představovat skládací telefon do střední třídy?

Ano, podle zprávy od TrendForce plánuje Samsung rozšířit svou nabídku skládacích telefonů o model do střední třídy.

2. Jaký styl skládacího telefonu by to mohl být?

Zatím není jasné, zda se jedná o telefon ve stylu knihy nebo mušle, ale pravděpodobně půjde spíše o model ve stylu mušle.

3. Jaká bude cena tohoto telefonu?

Samsung si stanovil cílovou cenu středně cenového skládacího telefonu na 400 až 500 dolarů.

Článek byl napsán s využitím zdroje: [link této stránky]

Zdroj: https://www.gsmarena.com/samsungs_midrange_foldable_is_coming_in_2024-news-60550.php