Samsung potvrdil hned několik klíčových funkcí Galaxy S10

K dispozici máme reklamní videa, která ukazují veškeré technologie telefonu Galaxy S10 v akci. Telefon nabídne zpětné nabíjení, 4K selfie kameru a mnohem více.

Samsung se již připravuje na 20. února, kdy má představit své vlajkové telefony. Veškeré informace dávkuje popořadě a již teď máme k dispozici několik videí, které představují ty nejnovější novinky.

Ultrasonic snímač otisků v displeji

K dispozici máme reklamní video, které potvrzuje veškeré informace ohledně tohoto snímače. Tato klíčová funkce bude k dispozici na telefonu Galaxy S10 a S10+. Díky této technologie bude mít Samsung značnou výhodu, protože Ultrasonic snímač je mnohem rychlejší, než optický a taktéž bezpečnější.

Zpětné nabíjení

Krom ultrasonic snímače otisků prstů v displeji tady máme i novinku v podobě nabíjení baterie. Právě další funkce jako je zpětné nabíjení a kamery budou klíčovými prvky k prodeji telefonu Galaxy S10 a S10+. Samsung Galaxy S10e má podle všeho dorazit se snímačem otisků na boční straně, tedy na tlačítku „zapnutí“. Spousta kritiků říká, že se může jednat o velkou strategickou chybu Samsungu, tak uvidíme.

Zpětné nabíjení je možnost sdílení energie s ostatními telefony, ty však musí podporovat toto bezdrátové nabíjení. Telefon pak jednoduše přiložíte k tomu druhému.

Přední fotoaparát se 4K nahráváním

Dostáváme se ke kvalitnímu fotoaparátu. Telefon Samsung Galaxy S10 má disponovat profesionální 4K kamerou a to vše skrz selfie kameru. Krom toho má kamera disponovat optickým stabilizátorem obrazu. Má Samsung ještě nějakou parádní novinku? To se asi teprve dozvíme.

Zdroj