Samsung představil Gear IconX a Gear Fit2

Samsung právě představil své nové výrobky. Jedná se o geniální hodinky Gear Fit2, které jsou po dvou letech nové a novinka typu Gear IconX. Gear IconX vám dodá parádní zvuk do vašich uších a Gear Fit 2 vám změří vaše aktivity. Hodinky mají dedikovaný hudební přehrávač. Co se ve článku dočtete? Co hodinky Gear Fit […]

Gear IconX přichází ve třech variantách velikostí

Samsung právě představil své nové výrobky. Jedná se o geniální hodinky Gear Fit2, které jsou po dvou letech nové a novinka typu Gear IconX. Gear IconX vám dodá parádní zvuk do vašich uších a Gear Fit 2 vám změří vaše aktivity. Hodinky mají dedikovaný hudební přehrávač.

Co se ve článku dočtete?

  • Co hodinky Gear Fit 2 dokážou
  • Co jsou to sluchátka Gear IconX a co umí
  • Dostupnost Gear Fit 2 a Gear IconX

Gear Fit 2 dokáže monitorovat vaší srdeční aktivitu a dát vám zpětnou vazbu na vaše individuální workouty. Pokud jste běžec nebo cyklista, tak určitě oceníte GPS sledování. Tyto hodinky parádně fungují právě s představenou novinkou Icon X.

Jak to celé funguje?

 

Gear Fit 2 přichází se SAMOLED displejem, který může být využit také na sledování a odpovídáním. Automaticky hodinky detekují, jestli běžíte, chodíte nebo jedete na kole. To znamená, že hodinkám nemusíte nic nastavovat nebo říkat, že právě jdete běhat. Pravděpodobně to budou vědět podle nějaké minimální rychlosti. Prostě to vědí.

Gear Fit2

Gear Fit2

K tomu můžete využít S Health aplikaci, která je v Samsung telefonu už před-nainstalovaná a tak můžete veškerá svá fitness data archivovat a porovnávat se svými kamarády.

Samsung Gear IconX

Gear IconX přichází ve třech variantách velikostí

Gear IconX přichází ve třech variantách velikostí

Aktivujete je pouze vložením do uší. Taktéž dokážou shromážďovat fitness data a synchronizovat se se Samsung S Health. Dokážou také v paměti uchovat přes 1000 MP3 a jednoduchým dotekem nebo posunem na sluchátku můžete přesouvat písničky.

Dostupnost Gear Fit 2 a Gear IconX

Gear Fit 2 bude v prodeji od 10. Června a Gear IconX asi až v posledním kvartálu tohoto roku.