Samsung představil revoluční 12,4palcový rolovací OLED panel s největší škálovatelností na veletrhu Display Week v Los Angeles

Samsung představil revoluční 12,4palcový rolovací OLED panel s pětinásobnou škálovatelností a OLED panel Flex In & Out, který se ohýbá v obou směrech. Společnost také představila OLED panel s integrovanou čtečkou otisků prstů a snímačem srdečního tepu. Nové inovace od Samsungu posouvají hranice displejových technologií.

Samsung představil revoluční 12,4palcový rolovací OLED panel na veletrhu Display Week v Los Angeles. Tento inovativní panel je nejen největší ve své kategorii, ale také se dokáže zcela srolovat do malého svitku. Díky osnové ve tvaru písmene O umožňuje panelu škálovatelnost až pětinásobnou ve srovnání se současnými posuvnými obrazovkami.

Společnost Samsung představila také OLED panel Flex In & Out, který se dokáže ohýbat v obou směrech. Tato technologie představuje významný pokrok oproti stávajícím ohebným OLED panelům, které umožňují ohyb pouze v jednom směru. Modely Galaxy Flip4 a Fold4 od Samsungu jsou výborným příkladem této technologie.

Kromě toho Samsung představil OLED panel s integrovanou čtečkou otisků prstů a snímačem srdečního tepu. Tato inovace umožňuje odemknout telefon jednoduše dotykem prstu na libovolném místě obrazovky. Panel také obsahuje organickou fotodiodu (OPD), která snímá světlo a umožňuje sledování krevního tlaku, srdečního tepu a stresu.

Samsung se tedy opět projevil jako přední inovátor v oblasti displejů a technologií. Tyto nové OLED panely přinášejí nejen zvětšenou škálovatelnost a ohebnost, ale také integrované bezpečnostní funkce a sledování zdravotního stavu. Samsung se tak stává průkopníkem v oblasti pokročilých displejů budoucnosti.

Jakou škálovatelnost nabízí rolovací OLED panel od společnosti Samsung?

Samsungův rolovací OLED panel nabízí pětinásobnou škálovatelnost, což znamená, že se může zvětšit z 49 mm na 254,4 mm.

Jakou novou možnost ohýbání nabízí panel OLED Flex In & Out?

Panel OLED Flex In & Out od společnosti Samsung umožňuje ohýbání v obou směrech, což je významný pokrok oproti jednosměrnému ohýbání současných ohebných OLED panelů.

Jaké nové funkce přináší OLED panel s integrovanou čtečkou otisků prstů a snímačem srdečního tepu?

OLED panel od společnosti Samsung obsahuje integrovanou čtečku otisků prstů a snímač srdečního tepu, který umožňuje odemknout telefon libovolným dotykem na povrchu obrazovky a také sledovat krevní tlak, srdeční tep a stres.