Vypnout reklamy

Samsung představil sérií Galaxy A

Samsung Galaxy A série představena

Na český trh se dostanou nové telefony Galaxy A20e, Galaxy A40, Galaxy A50, Galaxy A70 a Galaxy A80. Samsung těmito telefony vybudoval silný segment ve střední třídě a cílí na mladou generace.

Tyto telefony nabízejí funkce vlajkových telefonu za dostupné ceny.

Samsung Galaxy A série
Samsung Galaxy A série

„Řada Galaxy A přináší špičkové technologie, nejmodernější inovace a pokročilé funkce, které dnešní generaci umožní dělat to, co jiní nemohou,“ uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize Samsung Electronics Czech and Slovak. „Tento segment je nově definován generací, která se snaží získat jen to nejlepší, co je k mání. V Samsungu jsme nadšení, že můžeme zákazníkům nabídnout portfolio zařízení s nejlepšími displeji, nejlepšími fotoaparáty a nejlepšími bateriemi za přijatelné ceny.“

Díky širokému portfoliu bude mít zákazník možnost si vybrat podle toho, co odpovídá jeho životnímu stylu. Ať už se jedná o největší a nejjasnější obrazovku, super-širokoúhlý fotoaparát s třemi objektivy, inteligentní baterií a dostatečně výkonnou na to, aby telefon poháněla celý den i noc.

Samsung Galaxy A40 a A20e

Model Galaxy A20e je vybaven Infinity-V displejem s uhlopříčkou 5.8 palce s HD+ rozlišením. Dále má 3000mAh baterií, která vám umožní sledovat oblíbené filmy, hrát hry a stále vám zůstane energie. Telefon bude v prodeji v květnu a to v černé, bílé, modré a oranžové barvě a to za cenu 4999,- Kč.

Infografika Galaxy A20E
Infografika Galaxy A20E

Model Galaxy A40 je vhodný pro ty, kteří dělají kompromisy. Displej Infinity-U s uhlopříčkou 5.9 palce. To vše nabídne nepřetržitý zážitek. Streamujte hry nebo je hrajte přímo na mobilu s Full HD+ rozlišením na SAMOLED displeji. Model A40 má navíc inteligentní kameru, která dokáže snímat v úhlu až 123 stupňů s optimalizátorem scén. Přední selfie fotoaparát má rozlišení 25MPx a dokáže optimalizovat podeexponované a exponované scény. Telefon bude v prodeji od 12. dubna v černé, bílé, modré a oranžové barvě za 6499,- Kč.

Infografika Galaxy A40
Infografika Galaxy A40

Samsung Galaxy A50

Telefon bude mít 6.4 palcový displej s Infinity-U. Vhodné pro lidi, kteří ocení ergonomické uchopení telefonu. Disponuje trojitým fotoaparátem včetně širokoúhlého objektivu a objektivu pro focení za zhoršených podmínek.

Infografika Galaxy A50
Infografika Galaxy A50

Přední fotoaparát má 25MPx, pohodlné odemykání se čtečkou prstů v displeji, obrovskou baterií 4000mAh. Pro hráče je tady silný procesor, který zvládne i ty nejnáročnější mobilní hry. Telefon Galaxy A50 bude k dispozici v černé, bílé a modré barvě za 8999,- Kč.

Samsung Galaxy A70

Tento telefon má 6.7 palcový displej Infinity-U. Ergonomický design s poměrem stran 20:9 vám dodá plnohodnotný zážitek. Trojitý fotoaparát se super vysokým rozlišením 32MPx. Umožňuje vám fotit ty nejostřejší snímky. S 5MPx objektivem dovoluje nastavit hloubku ostrosti a 8MPx širokoúhlý objektiv zase panoramatické fotografie.

Infografika Galaxy A70
Infografika Galaxy A70

Telefon má 4500mAh baterií s rychlou nabíječkou 25W. Telefon se bude prodávat v polovině dubna v modré, bílé a černé barvě. Cena se pohybuje od 10499,- Kč.

Samsung Galaxy A80

Tento telefon nabídne 6.7 palcový displej infinity s FHD+ rozlišením. Displej pokrývá celou přední stranu, takže zde nejsou žádná fyzická tlačítka nebo selfie kamery. Zvuk Dolby Atmos dodává neuvěřitelný zážitek. Telefon je vybaven otočným kamerovým mechanismem se dvěma objektivy a to širokoúhlý 48MPx a 3D objektivem pro práci s hloubkou o velikosti 8MPx. Tímto dosáhnete neuvěřitelně kvalitních fotografií.

Infografika Galaxy A80 - otočný fotoaparát
Infografika Galaxy A80 – otočný fotoaparát

Dále telefon nabídne 3700mAh baterií a rychlou nabíječku 25W. Telefon bude dostupný koncem května v černé barvě za 16999,- Kč

Infografika Galaxy A80
Infografika Galaxy A80