Samsung představuje skládací telefony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5 koncem července – Novinky 2023

Samsung plánuje brzké uvedení skládacích telefonů Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5 koncem července. Podrobnosti o akci Unpacked a důvodu tohoto kroku.

Samsung plánuje uvedení skládacích telefonů Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5 na trh koncem července. Podle zpráv se očekává, že Samsung uspořádá akci Unpacked v jihokorejském Soulu, kde představí tato inovativní zařízení. Důvodem pro brzké uvedení těchto telefonů je pomalý výkon polovodičového byznysu společnosti Samsung, a proto se mobilní divize snaží dosáhnout lepších výsledků.

Uvedení skládacích telefonů před oficiálním uvedením nové řady Apple iPhone 15 v září by mohlo Samsungu pomoci prodat více těchto unikátních smartphonů.

Kdy bude Samsung představovat skládací telefony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5?

Samsung plánuje představit tyto skládací telefony 26. července.

Kdy začne prodej skládacích telefonů Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5?

Prodej těchto telefonů by měl začít 11. srpna.

Kde se bude konat akce Unpacked, na které budou představeny skládací telefony?

Akce Unpacked se uskuteční v jihokorejském Soulu.

Jaký je důvod brzkého uvedení skládacích telefonů Samsung?

Důvodem je pomalý výkon polovodičového byznysu společnosti Samsung, a proto se snaží mobilní divize dosáhnout lepších výsledků.

Jaké výhody může mít brzké uvedení skládacích telefonů Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5 před novými telefony Apple iPhone 15?

Brzké uvedení těchto telefonů může Samsungu pomoci prodat více skládacích smartphonů a vytvořit dostatečnou mezeru před oficiálním uvedením nové řady Apple iPhone 15.