Samsung představuje v Indii novou funkci pro svého digitálního asistenta Bixby – Bixby Cricket.

Samsung představil novou funkci pro svého digitálního asistenta Bixby v Indii. Ta se nazývá Bixby Cricket a je zaměřena na fanoušky kriketu v Indii, kde tento sport má velkou skupinu příznivců.Bixby...
Samsung představuje v Indii novou funkci pro svého digitálního asistenta Bixby - Bixby Cricket.

Samsung představil novou funkci pro svého digitálního asistenta Bixby v Indii. Ta se nazývá Bixby Cricket a je zaměřena na fanoušky kriketu v Indii, kde tento sport má velkou skupinu příznivců.

Bixby Cricket umožní uživatelům zkontrolovat skóre z kriketových zápasů a získat další aktualizace prostřednictvím svých Bixby povolených smartphone nebo televizorů. Uživatelé mohou Bixby položit otázku „Jaký je výsledek?“, „Ukaž tabulku bodů světového poháru“ nebo „Ukaž mi nadcházející zápasy“, aby získali okamžitou odpověď s relevantními informacemi.

Bixby Cricket na smartphonech

Samsung se spojil se sportovním obsahovým portálem Sportskeeda pro Bixby…

FAQ:

1. Jak se jmenuje nová funkce pro Bixby v Indii?

– Nová funkce se jmenuje Bixby Cricket.

2. Kterým fanouškům je Bixby Cricket určen?

– Bixby Cricket je zaměřen na fanoušky kriketu v Indii.

3. Jakým způsobem lze prostřednictvím Bixby Cricket získat informace o kriketových zápasech?

– Uživatelé mohou Bixby položit otázku jako „Jaký je výsledek?“, „Ukaž tabulku bodů světového poháru“ nebo „Ukaž mi nadcházející zápasy“.

Článek lze nalézt na této adrese: https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2023/11/samsung-predstavuje-v-indii-novou-funkci-pro-sveho-digitalniho-asistenta-bixby-bixby-cricket.jpg.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/samsung_bixby_cricket_india-news-60625.php