Samsung přijde s chytrým čipem v polovině roku

Firma Apple i Huawei již představily své chytré čipy s umělou inteligencí. Jedná se o A11 Bionic a Kirin 970. Samsung oznámil, že pracuje na jednotce, která bude disponovat umělou inteligencí. Pro mobilní telefony firma řekla, že technologie dosáhla úrovni Apple a Huawei. Samsung má podle všeho přijít s lepší čipy (než má Apple nebo […]

Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+

Firma Apple i Huawei již představily své chytré čipy s umělou inteligencí. Jedná se o A11 Bionic a Kirin 970. Samsung oznámil, že pracuje na jednotce, která bude disponovat umělou inteligencí. Pro mobilní telefony firma řekla, že technologie dosáhla úrovni Apple a Huawei.

Samsung má podle všeho přijít s lepší čipy (než má Apple nebo Huawei) a pravděpodobně ve druhé polovině roku. Společnost začala vývoj na tomto čipu v polovině roku 2017, což je docela zpoždění oproti jiným konkurenčním firmám.

Samsung pravděpodobně předvede možnosti své jednotky na MWC v Barcelóně příští měsíc, ale neví se jistě, jestli se bude jednat o otevřenou prezentaci nebo prezentaci za zavřenými dveři. První telefon s tímto chytrým čipem bude Galaxy Note9, který je naplánován na září 2018.