Samsung přinese virtuální realitu i do postele

Ano, známé virtuální realitu, ve které můžete hrát různé hry, dívat se na videa a spoustu dalšího, ale Samsung přinese VR do postele. Jakože ne tak jak si myslíte, ale bude se snažit udržovat kontakt rodič – dítě, pokud rodič není doma. VR tak dokáže spojovat lidi k sobě. Je to něco jako sociální síť. […]

Aplikace Bedtime VR

Ano, známé virtuální realitu, ve které můžete hrát různé hry, dívat se na videa a spoustu dalšího, ale Samsung přinese VR do postele. Jakože ne tak jak si myslíte, ale bude se snažit udržovat kontakt rodič – dítě, pokud rodič není doma.

VR tak dokáže spojovat lidi k sobě. Je to něco jako sociální síť. Budete moct skrz VR brýle i volat. Takže zavoláte svému kamarádovi a on bude přímo před vámi. Samsung spíše hledá, jak být v interakci se svými dětmi, i když nejsme doma.

Bedtime VR

Bedtime VR

Jedná se o nový prototyp aplikace jménem „Bedtime VR“. Umožňuje tak rodiči číst pohádky na dobrou noc a být v interakci se svým dítětem, ikdyž s ním fyzicky není (rozvod, pracovní cesta atd.). Rodič potřebuje Gear VR, ale dítěti stačí Google Cardboard. 

Samsung zvolil správnou cestu, protože krabicová verze Google je mnohem levnější, než Gear VR.

Informace o tom, kdy bude aplikace uvolněna pro masivní využití nemáme. Ale jednou určitě…

Reklamní video na tuto aplikaci