Vypnout reklamy

Samsung připravuje herní službu pro Galaxy

Vydáno dne: 30.4.2019

Samsung připravuje herní službu PlayGalaxy Link, která je určena pro hráče a je to konkurent Apple Arcade, která dorazí ke konci roku 2019.

Nové herní služby od společnosti Samsung jsou v přípravě. Podle všeho se bude jednat o online hry prostřednictvím svých telefonu Galaxy a tabletů Samsung.

Jelikož je spousta herních telefonu, tak společnost Samsung myslí i na hráče a se svou novou herní službou chce překonat Apple Arcade, který pochází právě od společnosti Apple a nabízí tak hry za předplatné.

Je tedy jasné, že Samsung chystá konkurenci a to je PlayGalaxy Link.

Samsung PlayGalaxy Link
Samsung PlayGalaxy Link

Společnost tak podala na začátku týdne žádost o ochrannou známku k USPTO, což je úřad pro patenty a ochranné známky Spojených států. Tato ochranná známka byla zveřejněna 26. dubna v databázi ochranných známek EUIPO.

Ochranná známka je zařazena mezi třídu 9 a 41. Což znamená chytré telefony (možná i exkluzivní telefon pro tuto službu), dále je tady software.

Cloudové hry pro 5G síť

Samsung si našel partnera pro vývoj a to je finská společnost Hatch. Společně uvedli na trhu v Koreji 5G cloudové hry. Právě ti, kteří si zakoupí Galaxy S10 5G, tak obdrží jako dárek zdarma tříměsíční Hatch Premium.

Vypadá to však, že Samsung oznámí novou službu PlayGalaxy Link pro americký a evropský trh.

Samsung GalaxyLink
Samsung GalaxyLink

Ochranná známka Samsung PlayGalaxy Linkt

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: