Vypnout reklamy
30.4.2019

Samsung připravuje herní službu pro Galaxy

Nové herní služby od společnosti Samsung jsou v přípravě. Podle všeho se bude jednat o online hry prostřednictvím svých telefonu Galaxy a tabletů Samsung.

Jelikož je spousta herních telefonu, tak společnost Samsung myslí i na hráče a se svou novou herní službou chce překonat Apple Arcade, který pochází právě od společnosti Apple a nabízí tak hry za předplatné.

Je tedy jasné, že Samsung chystá konkurenci a to je PlayGalaxy Link.

Samsung PlayGalaxy Link
Samsung PlayGalaxy Link

Společnost tak podala na začátku týdne žádost o ochrannou známku k USPTO, což je úřad pro patenty a ochranné známky Spojených států. Tato ochranná známka byla zveřejněna 26. dubna v databázi ochranných známek EUIPO.

Ochranná známka je zařazena mezi třídu 9 a 41. Což znamená chytré telefony (možná i exkluzivní telefon pro tuto službu), dále je tady software.

Cloudové hry pro 5G síť

Samsung si našel partnera pro vývoj a to je finská společnost Hatch. Společně uvedli na trhu v Koreji 5G cloudové hry. Právě ti, kteří si zakoupí Galaxy S10 5G, tak obdrží jako dárek zdarma tříměsíční Hatch Premium.

Vypadá to však, že Samsung oznámí novou službu PlayGalaxy Link pro americký a evropský trh.

Samsung GalaxyLink
Samsung GalaxyLink

Ochranná známka Samsung PlayGalaxy Linkt

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.