Vypnout reklamy

Včera někteří lidé se potýkali s problémy. Stalo se tak po aktualizaci Android M, kdy se telefon zamkl a nešel odemknout. Poté začali psát i další lidé, kteří měli tento problém.  Co se ve článku dočtete? Jaké telefony se potýkají s problémy Jak telefon vzdálené odemknout Problém se týkal hlavně Galaxy S7, Galaxy S6, Galaxy […]

7.6.2016

Některé high-end Samsung telefony mají problém po aktualizaci

Včera někteří lidé se potýkali s problémy. Stalo se tak po aktualizaci Android M, kdy se telefon zamkl a nešel odemknout. Poté začali psát i další lidé, kteří měli tento problém. 

Co se ve článku dočtete?

  • Jaké telefony se potýkají s problémy
  • Jak telefon vzdálené odemknout

Problém se týkal hlavně Galaxy S7, Galaxy S6, Galaxy Note 5 a Galaxy Note 4. Poté co nastala aktualizace Android 6.0 M. Spousta lidí si stěžovala, že jejich telefon nedokáže rozeznat otisk prstů, neakceptuje jejich heslo. 

Samsung Galaxy

Samsung Galaxy

Jediné co funguje, tak to je najet na stránku Samsung účtu, který je spojen s vaším mobilním telefonem na http://www.findmymobile.samsung.com a vzdáleně telefon odemknout.

Problémem se potýká menší část lidí, ale pokud budete telefon aktualizovat, tak se ujistěte, že máte vypnuté veškeré bezpečnostní prvky. Stále totiž nikdo neví, co tento problém způsobuje.

Pokud jste také mezi těmito uživateli, tak se připojte na odkaz výše.

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.