Vypnout reklamy

Samsung představil displej Galaxy Note 9 dvakrát, ale z Apple iPhone

Vydáno dne: 3.12.2018

V Nigérií na Twitteru Samsung promoval zprávu ohledně Samsung Galaxy Note 9 a jeho super AMOLED displeje. Nicméně ten, kdo je za tweet zodpovědný, tak při tom nepoužíval telefon Samsung Galaxy Note 9. Nebyl napsán na žádném ze Samsung zařízení. Tento Tweet byl vytvořen na telefonu Samsung Galaxy Note 9 a to skrz telefon Apple […]

V Nigérií na Twitteru Samsung promoval zprávu ohledně Samsung Galaxy Note 9 a jeho super AMOLED displeje. Nicméně ten, kdo je za tweet zodpovědný, tak při tom nepoužíval telefon Samsung Galaxy Note 9. Nebyl napsán na žádném ze Samsung zařízení.

Tento Tweet byl vytvořen na telefonu Samsung Galaxy Note 9 a to skrz telefon Apple iPhone. Ve chvíli, kdy bylo toto zajímavé počínání odhaleno, tak byl Tweet odstraněn a s ním i celý účet. Avšak snímek obrazovky již byl pořízen .

To stejné se stalo i na účtu v Saudské Arábií, kde Samsung uveřejnil Tweet ohledně Galaxy Note 9 přes aplikaci iPhone Twitter. Je pravda, že by měl asi Samsung dát svým marketingovým manažerům telefony Samsung, protože jinak si pravděpodobně koupí jakýkoliv a poté nastávají tyto situace.

Buroň Tomáš
Tágy: