Vypnout reklamy

V Nigérií na Twitteru Samsung promoval zprávu ohledně Samsung Galaxy Note 9 a jeho super AMOLED displeje. Nicméně ten, kdo je za tweet zodpovědný, tak při tom nepoužíval telefon Samsung Galaxy Note 9. Nebyl napsán na žádném ze Samsung zařízení. Tento Tweet byl vytvořen na telefonu Samsung Galaxy Note 9 a to skrz telefon Apple […]

3.12.2018

Samsung představil displej Galaxy Note 9 dvakrát, ale z Apple iPhone

V Nigérií na Twitteru Samsung promoval zprávu ohledně Samsung Galaxy Note 9 a jeho super AMOLED displeje. Nicméně ten, kdo je za tweet zodpovědný, tak při tom nepoužíval telefon Samsung Galaxy Note 9. Nebyl napsán na žádném ze Samsung zařízení.

Tento Tweet byl vytvořen na telefonu Samsung Galaxy Note 9 a to skrz telefon Apple iPhone. Ve chvíli, kdy bylo toto zajímavé počínání odhaleno, tak byl Tweet odstraněn a s ním i celý účet. Avšak snímek obrazovky již byl pořízen .

To stejné se stalo i na účtu v Saudské Arábií, kde Samsung uveřejnil Tweet ohledně Galaxy Note 9 přes aplikaci iPhone Twitter. Je pravda, že by měl asi Samsung dát svým marketingovým manažerům telefony Samsung, protože jinak si pravděpodobně koupí jakýkoliv a poté nastávají tyto situace.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.