Vypnout reklamy

Samsung s novým One UI 3.0 a vylepšeným Internetovým prohlížečem

Vydáno dne: 10.10.2020

Samsung s novým One UI 3.0 a vylepšeným internetovým prohlížečem, který se stává skvělou alternativou k prohlížeči Chrome nebo Opera.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Samsung chce udělat ze svého prohlížeče jeden z nejlepších. Několik měsíců se firma snaží přidávat nové funkce a vylepšení, které udělají ze Samsung Internetového prohlížeče ještě lepší alternativ k chrome a Opera.

Samsung internetový prohlížeč je již předem před-nainstalován na telefonech Galaxy. Jedná se o skvělou aplikaci, která dorazí s novou aktualizací podle příspěvku na blogu. Tato aktualizace dorazí ještě tento rok.

V prohlížeči tak bude několik zlepšení z One UI 3.0, jako je vylepšené skrolování, rozšířené hledání v záložkách, uložené stránky, historie, stahování, doplňky a dále tlačítko “více menu”, které zobrazí akční věci, jako je manažer záložek a stahování.

Bude přidán také mód pro vysoký kontrast. Použit bude jen v případě, že bude zapnutý tmavý mód. Pokud jste jeden z těch uživatelů, který používá anonymní mód, tak Samsung zabuduje pro aktivaci ikonku hned vedle vyhledávacího pole.

Do prohlížeče také dorazí ovládání pomocí gesty.

Buroň Tomáš

Populární příspěvky