Vypnout reklamy

Samsung s novým One UI 3.0 a vylepšeným Internetovým prohlížečem

Vydáno dne: 10.10.2020

Samsung s novým One UI 3.0 a vylepšeným internetovým prohlížečem, který se stává skvělou alternativou k prohlížeči Chrome nebo Opera.

Samsung chce udělat ze svého prohlížeče jeden z nejlepších. Několik měsíců se firma snaží přidávat nové funkce a vylepšení, které udělají ze Samsung Internetového prohlížeče ještě lepší alternativ k chrome a Opera.

Samsung internetový prohlížeč je již předem před-nainstalován na telefonech Galaxy. Jedná se o skvělou aplikaci, která dorazí s novou aktualizací podle příspěvku na blogu. Tato aktualizace dorazí ještě tento rok.

V prohlížeči tak bude několik zlepšení z One UI 3.0, jako je vylepšené skrolování, rozšířené hledání v záložkách, uložené stránky, historie, stahování, doplňky a dále tlačítko “více menu”, které zobrazí akční věci, jako je manažer záložek a stahování.

Bude přidán také mód pro vysoký kontrast. Použit bude jen v případě, že bude zapnutý tmavý mód. Pokud jste jeden z těch uživatelů, který používá anonymní mód, tak Samsung zabuduje pro aktivaci ikonku hned vedle vyhledávacího pole.

Do prohlížeče také dorazí ovládání pomocí gesty.

Další zajímavé příspěvky
Samsung One UI 3.0 v detailu
Samsung firma

Samsung chystá nové One UI ve verzi 3.0 a dozná několika změn. Nové rozhranní nabídne spoustu novinek, které mají pomoci Přečíst si více

Samsung vydává nové One UI 2.1 pro Note 9
Samsung firma

Samsung vydává nové uživatelské rozhraní a to One UI 2.1 pro Note 9. Do ČR pravděpodobně toto rozhraní s aktualizací Přečíst si více

Samsung dorazí s One UI 2.0 na Android 10
Samsung firma

Samsung vydá beta verzi svého nového uživatelského rozhraní Samsung One UI 2.0. V první vlně pouze pro Koreu a poté Přečíst si více

Samsung dorazí s novou verzí One UI
Samsung firma

Samsung dorazí s novou verzi One UI a to na telefonech Galaxy S11 a Note 10. Nicméně One UI bude Přečíst si více