Vypnout reklamy

Samsung S21 FE je chytrý telefon pro mladé

Samsung sice uvedl nový telefon Galaxy S21, ale neuvedl S21 FE, tedy jedná se telefon pro mladé lidi, který bude levnější, než klasický vlajkový telefon. Takový S20 FE byl velmi oblíbený. K dispozici tak máme různé náčrty.

Vypadá to, že začínají být k dispozici více informací ohledně Fan Edition od společnosti Samsung a nyní se k návrhu přidal i nizozemský grafik Jermaine Smit, aka Concept Creator.

Co se týče Galaxy S21 standardní verze, tak vidíme zhoršení a firma do takového telefonu umístila plochou obrazovku s rozlišením Full HD + plastové pouzdro. Teď je otázkou, jaký rozdíl firma udělá mezi S21 a levnějším S21 FE.

Oproti minulé verzi S20 asi tento rok proběhne pár změn v designu. Podle renderů to vypadá, že S21 FE bude mít méně úhledný vzhled zadního fotoaparátu.

Více barevných variant

Kamerový modul má stejnou barvu jako kryt a blesk je umístěn mimo kamerový modul. K dispozici máme i video, kde je edice Galaxy S21 Fan Edition zobrazena v barvách černá, modrá, zelená, růžová a fialová.

Samsung chce v rámci edice Fan oslovit zájmena mladé lidi, kteří by chtěli vlajkový telefon, ale je pro ně příliš drahý. Proto také přichází s touto edicí v několika barvách.

Telefon bude menší

Podle informací verze S21 Fan Edition bude menší, než v předchozím roce a bude mít 6.4 palcový AMOLED displej namísto 6.5 palců. Dále je tady podpora 120Hz, ale nejedná se pravděpodobně o adaptivní obnovovací frekvenci.

Telefon bude mít určitě rychlé nabíjení 25W a bezdrátově 15W. Kapacita baterie možná zůstane stejná a tedy 4500mAh.

Cena

Cena tohoto telefonu není jistá. Minulá verze stala od 650€. Je možné, že Samsung vydá jak 4G, tak i 5G model.

Zdroj