Vypnout reklamy

Samsung se může pochlubit rekordním ziskem ve třetím kvartálu

Vydáno dne: 19.11.2020

Samsung se může těšit z nárůstu zisků ve třetím čtvrtletí a to meziročně o 58%. Zvedla se poptávka po displejích i čipů.

Samsung zveřejnil své výdělky od července – září tohoto roku. Má obrovský nárůst zisku. Je to také možná dáno tím, že v prvním i druhém kvartálu byly prodeje omezeny.

Podle všeho je konsolidovaný operativní zisk asi 10.6 miliard $. Tato čísla překvapily trh a oproti minulému roku to je nárůst o 58%.

Jak to tak bývá, tak Samsung se může těšit zájmu zájmena domácích přístrojů a čipů. Největší přínos v prodejích telefonu je pro Galaxy A. Stejně jako Galaxy Note 20 série. Dalším důvodem růstu je nižší potřeba investovat do offline reklamy.

Nicméně nárůst prodejů displejů a čipu byly i v minulosti důvod k radosti.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung vydá nový čip, který bude rychlejší, než čip od Qualcomm
Exynos s AMD GPU

Exynos dorazí s čipem s jádry od ARM a nikoliv s vlastními. Zároveň by mohl příští rok nahradí Mali GPU Přečíst si více

Samsung vyrobí Snapdragon 750G
Samsung firma

Samsung bude vyrábět dostupnější čip a to je Snapdragon 750G. Tento čip pak bude dostupný v telefonech, jako je Xiaomi Přečíst si více

Samsung nabíječka pro tři zařízení
Samsung nabíječka

K dispozici máme Samsung nabíječku pro tři zařízení a zároveň i informaci o nové Samsung power bance. Prozatím však jsou Přečíst si více

Samsung Galaxy S21 a čip Exynos 1000
Samsung firma

Samsung pravděpodobně brzy představí nový čip Exynos 1000. Podle testů v telefonu Galaxy S21 je rychlejší, než Snapdragon 875.

Tágy: