Vypnout reklamy

Samsung si došlápne na řetězec, který vynáší informace

Samsung firma

Úniky informací se tak již trochu stály součásti průmyslu s chytrými telefony a je tedy téměř nemožné je udržet pod pokličkou až do dnešních dnů. Značky jako Samsung a Apple tohle opravdu vadí.

Vadí jim zájmena to, že o jejích telefonech je rozkrytá velká část zajímavosti už před oznámením. A tyto úniky jsou čím dál tím častější, takže je tedy možné, že veškeré informace vynášejí informace za peníze někomu dalšímu a ti to pak vydávají za únik informací.

Samsung si chce na tyto lidi došlápnou a minimalizovat tak riziko úniku informací. Již nyní Samsung vydal důrazné varování pro všechny dodavatelské partnery. Společnost již začala vyšetřovat, kdo za těmito úniky stojí a bude to považovat za porušení autorský podmínek, takže tyto lidi pak bude možná chtít žalovat.

Jak to bude dál s úniky?

Co to do budoucna znamená pro úniky informací? Je možné, že na nějakou dobu přestanou nebo budou v menší míře, ale následně se opět dostanou úniky informací do popředí.

Je totiž jedno, jak přísné jsou pravidla, protože vždy se někdo najde, kdo tohle poruší. Jde to vidět i u Applu, který s tímto hodně bojuje a pracovníci musí mít na sobě kameru během jejich směny, aby tedy nedocházelo k tomu, že někdo ve výrobě vyfotí telefon před uvedením na trh.