Samsung si zaregistroval aplikaci „Uhssup“ v Evropě

Jedná se o aplikaci, která dokáže sdílet kde se nacházíte a to v reálném čase. Samsung se tak do Evropy snaží dostat docela zajímavou aplikaci, která poskytuje komunikaci s ostatními kamarády a hledání kamarádů za pomocí Uhssup. Aplikace dovoluje sdílet polohu, kde se nacházíte, se svými kamarády. Jedná se asi o podobný způsob, jakým disponuje […]

Samsung Uhssup

Jedná se o aplikaci, která dokáže sdílet kde se nacházíte a to v reálném čase. Samsung se tak do Evropy snaží dostat docela zajímavou aplikaci, která poskytuje komunikaci s ostatními kamarády a hledání kamarádů za pomocí Uhssup.

Aplikace dovoluje sdílet polohu, kde se nacházíte, se svými kamarády. Jedná se asi o podobný způsob, jakým disponuje Google Mapy a WhatsApp. Facebook Messenger taktéž podporuje podobnou funkci.

Přihláška u EUIPO značí, že Uhssup dovoluje mobilním zařízením najít ostatní docela rychle a dostat se také s každým lehce do kontaktu. Je docela možné, že více informací se dozvíme právě na MWC 2018, kde bude představen Galaxy S9.

Přihláška

Přihláška

zdroj: https://nl.letsgodigital.org

Foto: Ilse Jurrien