Vypnout reklamy

Samsung bude prodávat v první polovině roku skládaný telefon

Vydáno dne: 10.1.2019

Během konference na CES 2019 Samsung ukázal skládaný telefon. Avšak nikoliv veřejně, ale jen za zavřenými dveřmi. Telefon je tak velmi blízko k tomu, že se dostane do prodeje. Je to již rok od doby, kdy jsme poprvé slyšeli o informaci ohledně skládaného telefonu. Vybraní klienti od Samsungu se mohli podívat na telefon, který velmi […]

Během konference na CES 2019 Samsung ukázal skládaný telefon. Avšak nikoliv veřejně, ale jen za zavřenými dveřmi. Telefon je tak velmi blízko k tomu, že se dostane do prodeje. Je to již rok od doby, kdy jsme poprvé slyšeli o informaci ohledně skládaného telefonu.

Vybraní klienti od Samsungu se mohli podívat na telefon, který velmi brzy půjde do výroby. Suzanne de Silva je hlavním produktovým stratégem a marketingem ve firmě a pro Digital Trends potvrdila, že telefon bude na pultech již v první polovině roku 2019.

Samsung Galaxy F

Samsung Galaxy F

Nicméně telefon nebude dostupný po celém světě, ale z počátky jen na určených trzích. V první dávce bude firma vyrábět 1 milión jednotek.

Je tak jasné, že telefon bude nejprve v Jižní Korei. US a Evropa si bude muset počkat několik měsíců. Cena takového telefonu se bude pohybovat okolo 1850$.

Další zajímavé příspěvky
Samsung prodal více jak 400 000 Galaxy Fold telefonu
DJ Koh Samsung

Samsung podle všeho prodal víc jak 400 000 telefonu Galaxy Fold. Informoval o tom CEO DJ Koh Samsungu na CES Přečíst si více

Samsung Galaxy Fold v České republice ještě před Vánoci
Samsung Galaxy Fold

Telefon Samsung Galaxy Fold v České republice ještě před Vánoci bude k dispozici v prodeji. Nicméně cena je vysoká a Přečíst si více

Samsung Galaxy Fold video
Samsung Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold byl rozdělán. Víme tedy, co se skrývá pod tímto displejem. K dispozici jsou například dvě baterie.

Přepracovaný Galaxy Fold v testu odolnosti
Samsung Galaxy Fold

V testu jsme měli telefon Samsung Galaxy Fold. Vidíme, že má telefon v některých částech testu značné mezery v odolnosti.