Vypnout reklamy

Samsung slibuje ještě rychlejší aktualizace

Samsung chystá další zrychlení aktualizací na nový systém Android. Tento rok zvládne vlajkové telefony a na nový rok telefony střední třídy. Nicméně příští

Google vydal nový Android 13 již 15. srpna a Samsung dorazil s aktualizací One UI 5 postavenou na Android 13 pro své telefony Galaxy S22 již 24. října. Je to tedy jen dva měsíce od vydání tohoto nového systému.

Již tak je nyní Samsung celkem rychlý ve svých aktualizacích a tentýž rok chce vydat i pro starší vlajkové telefony aktualizaci One UI 5 s Android 13.

Vydání nového One UI 5 na telefony Samsung jsou asi nejrychlejší ve své historií a Samsung chystá další zrychlení. Například nyní vydá pro telefony střední třídy tuto aktualizaci v roce 2023, ale příští rok to chce zvládnout lépe.

Chce udělat to, že v jeden čas vydá aktualizaci pro většinu mobilních telefonu, tedy může se klidně stát to, že v jeden den vyjdou aktualizace pro vlajkové telefony, tak i pro telefony střední třídy. Pro Samsung jsou aktualizace TOP prioritou.

V minulosti byl Samsung jeden z nejhorších, co se týče aktualizací systému a nyní začíná patřit k těm nejlepším, což je pro zákazníky Samsungu opravdu obrovské zlepšení.

V další fázi se aktualizuje na One UI 5 s Android 13 telefony Galaxy A52 5G a A32. Má se tak stát ještě na konci tohoto roku. Dále dorazí aktualizace pro telefony Samsung Galaxy S20.