Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon od Samsungu byl viděn testu na Geekbench a to pod modelovým označením SM-J260G. Podle všeho se bude jednat o telefon v naprostém základu. I samotné body z testu tomu naznačují. Samsung bude mít první telefon na Android Go Android Go telefon patří mezi slabší telefony s 1 GB a méně RAM Proto se domníváme, […]

26.4.2018

Samsung SM-J260G může být první telefon Android Go od Samsungu

Nový mobilní telefon od Samsungu byl viděn testu na Geekbench a to pod modelovým označením SM-J260G. Podle všeho se bude jednat o telefon v naprostém základu. I samotné body z testu tomu naznačují.

  • Samsung bude mít první telefon na Android Go
  • Android Go telefon patří mezi slabší telefony s 1 GB a méně RAM

Proto se domníváme, že by se mohlo jednat o první Android Go mobilní telefon od Samsungu.

Jak sami můžete vidět, tak telefon disponuje 1GB RAM, ale běží na systému Android 8.1.0. Nicméně Android Go je právě na takové verzi jako Oreo. Android 8.1 nikdy nemíří na slabší mobilní telefony. Když se podíváte na sekci základní desky telefonu, tak uvidíte “universal7570_go“.

Domníváme se, že právě tento telefon s modelovým označením SM-J260G je Android Go telefon. Nicméně nic není oficiálně potvrzeno a jsou to pouze naše domněnky, což může být v konečném důsledku úplně jinak.

Buroň Tomáš