Samsung má další rekord. Za třetí kvartál má rekordní zisk!

Poté, co byla vydaná předběžná zpráva, tak právě na konci měsíce se vždy dozvíme oficiální zprávu potvrzenou auditem, to znamená, že tato zpráva je oficiální, potvrzena a právě takový zisk Samsung utržil. Každá společnost, která má akcie na burze, tak musí informovat své investory o stavu svých financí. Právě Samsung díky prodejům mobilům nebo i […]

Generální ředitel Samsung Electronics odchází

Poté, co byla vydaná předběžná zpráva, tak právě na konci měsíce se vždy dozvíme oficiální zprávu potvrzenou auditem, to znamená, že tato zpráva je oficiální, potvrzena a právě takový zisk Samsung utržil.

Každá společnost, která má akcie na burze, tak musí informovat své investory o stavu svých financí. Právě Samsung díky prodejům mobilům nebo i čipům vydělal bezmála 13 miliard dolarů, což je naprostý rekord. Jedná se o masivní nárůst o 179%. Jedná se pravděpodobně o velkou poptávku po vlajkových telefonech a čipech pamětí do serverů.

Čistý zisk 4,05 miliard dolarů

Tržby společnosti Samsung jsou 55,48 miliard dolarů, což je nárůst ze 42,75 miliard dolarů. Dále se drasticky zvedla čistý zisk očištěn od daní a všeho možného. Jedná se o 4,05 miliard dolarů. 

Pro mobilní divizi to však znamená pokles o 18.9%. Nicméně nástup Note 8 a Galaxy J 2017 tento výsledek vylepší a to hlavně před vánoci.

  • Zisk před zdaněním: 13 miliard dolarů
  • Zisk po zdanění: 4,05 miliard dolarů
  • Tržby: 55,48 miliard dolarů